2 352,99 ₴

















| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 Вт |
| Особливості | Реверс, Набір фрез, Змінна ручка, Наявність педалі, Наявність підставки для насадок, Вбудований запобіжник |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 1.2 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне |