



477 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Кульковий (кварцевий) стерилізатор (термічний, настільний) використовується для високотемпературного оброблення:
-парикмахерського,
-педикюстроно-манікюрного
-косметологічного інструментів безпосередньо перед застосуванням!
Кульки утримують інструменти у вертикальному положенні.
Стерилізатор кульковий (кварцовий) високотемпературний, пластиковий корпус
Опис:
Стерилізатор кульковий із кварцовими кульками, для манікюрного, педикюрного та косметологічного інструменту, температура стерилізації 250 градусів, час стерилізації 20-30 секунд. Стерилізується тільки робоча поверхня.
ОТРИМНІ ПОКАЗАННЯ
Перед експлуатацією приладу ознайомтеся зі справжньою інструкцією із застосування.
Під час купівлі виробу необхідно перевірити його комплектність і працездатність.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220 В-240 В
Потужність 75 Ватів
Частота 50Гц
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
А. Головний вимикач.
В. Корпус.
С. Крышка.
D. Кульки кварцові
ОПИС ПРИБОРУ
Кульковий стерилізатор може бути застосований як на робочому місці перукаря, так і в косметичних манікюрних і педикюрний кабінетах для стерилізації використовуваних у роботі інструментів і аксесуарів із металу. Кульковий стерилізатор застосовується для роботи з інструментом, що порушує шкірний покрив, який вимагає обов'язкової температурної обробки, за допомогою нагрівання робочих поверхонь до 250 градусів.
Принцип роботи апарата ґрунтується на впливі високих температур на поверхню перукарського інструменту, які досягаються під час нагрівання кварцових кульок у баку стерилізатора. Апарат являє собою пластиковий корпус із металевим контейнером, у який містяться кварцові кульки. Контейнер закривається кришкою під час нагрівання кварцу. Кульки постачаються в комплекті з приладом.
ВИКОРИСТАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ
Перед першим увімкненням приладу підняти кришку та заповнити бак кварцовими кульками, що входять до комплекту. Закрийте кришку.
Під'єднайте стерилізатор до електричної мережі, характеристики якої відповідають даним, зазначеним на заводській табличці.
Під час нагрівання кварцу кришка приладу має залишатися закритою, щоб уникнути випадкових опіків.
Натисніть головний вимикач, розташований на корпусі стерилізатора. Після ввімкнення має загорітися зелена лампочка, що вказує на наявність напруги, і лампочка, що вказує на процес нагрівання приладу.
Залиште стерилізатор у цьому положенні.Час нагрівання 10-12 хв (у цей час лампочка періодично вмикатиметься і вимикатиметься). Підніміть кришку та вставте інструменти, призначені для стерилізації на 20-30 секунд. Видаліть інструменти з контейнера та закрийте кришку. Лампочка періодично загорятиметься, що вказує на підтримання необхідної температури в стерилізаторі.
МЕРИ ЗАПОБІЖНІ
• 1. Не вмикайте прилад, якщо в контейнері немає кварцових кульок.
• 2. Перед будь-яким переміщенням приладу переконайтеся, що його від'єднати від мережі
• 3. Не повертайте прилад, якщо він заповнений кварцовими кульками.
• 4. Не торкайтеся до контейнера та до кульок, щоб уникнути випадкових опіків
• 5. Не накривайте прилад рушником або іншими тканинами, що може заблокувати рециркуляцію повітря через спеціальні проєкти.
• 6. Не вставляйте в прилад пластмасові або дерев'яні компоненти. Наприклад, під час стерилізації сталевого ножа з пластмасовою ручкою вставте в прилад тільки сталеве лезо, водночас ручка не має стикатися з кварцовими кульками.
• 7. Не залишайте інструменти в баку для стерилізації довше від покладеного часу, щоб не пошкодити його.
• 8. Вимикайте прилад від мережі наприкінці робочого дня або після закінчення експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Потужність | 100 Вт |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Стерилизуемый матеріал | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Час стерилізації | 20 сек |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |