

2 871 ₴
Відправка з 29 травня 2026
Двокамерний ультрафіолетовий стерилизатор Germix це професійний прилад для стерилізації та дезінфекції всіх різновидів манікюрного та педикюрівного инструмента.
Гарантовано позбавляє бактерій і мікробів усі поміщені в нього предмети.
Сам стерилізатор являє собою 2 камери з вбудованими бактерицидними лампами, обладнані спеціальним відбивачем. Відбивний елемент дає змогу організувати стерилізацію інструмента одночасно з усіх боків.
Конструкція стерилізатора Germix зроблена так, що під час експлуатації приладу клієнт і майстер не зазнають впливу ультрафіолету.
Прилад чудово стерилізують інструменти з пластмаси, металу, дерева та інших матеріалів. Саме тому такі стерилізатори активно використовують майстри манікюру та педикюру, косметичні кабінети, а також салони краси та перукарні. Адже вони забезпечують не тільки оброблення, а й безпечне зберігання робочого інструмента.
Знищувач мікроорганізмів за допомогою ультрафіолету є необхідною процедурою для підтримки стерильності перукаря.
Стерилізатор має привабливий вигляд завдяки стильному дизайну корпусу та камер і не займає багато місця. Наявність двох камер дає змогу обробляти більше кількість інструменту, що дуже зручно, якщо одночасно працюють кілька майстрів.
Ящики, у які закладається інструмент, легко виймаються з апарата. Після укладання в нього інструмента також легко вставляються назад. Міститься Стерилізатор кнопкою, розташованою збоку на корпусі. Якщо під час роботи апарата виникла потреба вийняти будь-який предмет, можна спокійно висунути ящик, прилад вимкнеться автоматично (у разі відкривання верхньої камери — лампи світяться, під час відкривання нижньої камери — лампи гаснуть).
Час стерилізації 30-40 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yongfa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Косметологічний |
| Час стерилізації | 2000 сек |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стерилизуемый матеріал | Скло |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити приладу, мм | 400х240х300 |
| Бактерицидна лампа | Philips 8W |